Junior IT Konzultant

Trvalý pracovný pomer
Čiastočný úväzok
Mzda
2 600 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-36088

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti konzultácii so špecializáciou na IT riešenia pre ľudské zdroje hľadáme IT konzultanta.

Pracovná náplň:

  • návrh a tvorba biznisových plánov
  • analýza požiadaviek a identifikácia optimalizácii
  • poskytovanie zaúčania, tréningu a podpory pre zákazníkov
  • programovanie- ABAP, JavaScript, Java
Požiadavky

Požadované skúsenosti a znalosti:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • developerské skúsenosti aspoň v jednom programovacom jazyku
  • profesionálna komunikácia v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku- B2+

Benefitný systém spoločnosti vám bude predstavený na pracovnom pohovore.