JUNIOR DevOps ENGINEER pre projekty v rámci kontajnerizácie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-34698

Jeden z TOP zamestnávateľov na Slovensku pôsobiaci v sektore bankovníctva hľadá šikovného DevOps inžiniera, ktorý sa stane súčasťou virtualizačného projektu v rámci menšieho tímu.

Náplň práce:

  • automatizácia infraštruktúry
  • deployment aplikácii v datacentre
  • možnosť podieľať sa na projekte kde bude nastupovať Cloudové riešenie (budúci rok)
  • kontajnerizácia/virtualizácia infraštruktúry
  • monitoring aplikácii
  • práca v malom a úspešnom IT tíme

Techstack:

Python/Groovy + Bash, Ansible, Docker, OpenShift, Kubernetes, Spring boot, Gitlab, Nexus, Jenkins, Puppet, Kibana, Zabbix, Dynatrace

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

Nevadí, ak máš krátke skúsenosti v oblasti programovania a kontajnerizácie, dôležité je mať motiváciu a can-do prístup.

  • znalosť v rámci programovania/skriptovania - Python/Bash/Groovy
  • skúsenosť s kontajnerizáciou - Docker/OpenShift
  • technická úroveň anglického jazyka (B1)
Benefity
  • 5 dní dovolenky nad rámec
  • flexibilná pracovná doba
  • práca u jedného z TOP zamestnávateľov na Slovensku
  • parkovanie zadarmo priamo v budove
  • gastrolístky v hodnote 4.25€ hradené aj počas dovolenky
  • príspevok do 3. piliera
  • zdravotný balíček
  • podpora športových aktivít aj priamo v budove
  • vzdelávacie workshopy a iné druhy vzdelávania