Junior Android Developer

Trvalý pracovný pomer
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
1 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-40450

Zaujíma ťa vývoj mobilných (a webových aplikácií)? Je Android tvoja preferovaná platforma a Java, či Kotlin pre teba nie sú neznámou? Hľadáme talentovaného developera do malej slovenskej firmy, ktorá vyvíja softvér pre platobné terminály, ekasu a správu podnikov v oblasti gastronómie.

Ponúkame neformálnu startupovú kultúru, individuálny prístup a možnosť vzdelávania.

Náplň práce:

  • práca v malom agilnom tíme na aplikáciách pre zákazníkov aj pre interné účely
  • dizajn a vývoj predovšetkým v Java/Android SDK
  • migrácia aplikácií do Kotlin
  • testovanie a optimalizácia
  • integrácia systémov a databáz

Pozícia je vhodná aj pre talentovaných študentov a absolventov.

Požiadavky
  • vzdelanie v IT smere, prípadne relevantné skúsenosti s vývojom SW, vhodné aj pre študentov/absolventov
  • záujem o vývoj mobilných aplikácii
  • znalosti Android a jazyka Kotlin
  • skúsenosti Flutter výhodou
  • skúsenosti v Javascript, HTML/CSS výhodou
Benefity
  • Flexibilný pracovný čas
  • možnosť Home Office
  • neformálna startup kultúra, málo mítingov
  • Teambuildingy
  • Vzdelávanie, zaujímavý segment, využívanie moderných technológií