JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 3 500 €
Ref. Č.
1-10-33248

Si skúsený JavaScript developer, chceš uplatniť svoje skúsenosti v stabilnej spoločnosti a mať možnosť rozvíjať sa technologicky ale aj osobnostne?

Staň sa súčasťou tímu vo vývojovej a konzultantskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou pre softvérové riešenia na nemeckom a švajčiarskom trhu, ktorý ponúka kvalitné zaškolenie a procesy, ako aj prácu na lukratívnych projektoch.

Náplň práce:
- vývoj na FE- JavaScript
- spolupráca na nasadzovaní nových funkcionalít
- customizácia projektov
- implementácia požiadaviek biznisu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť v JavaScript
- znalosť niektorého frameworku v JavaScript
- anglický jazyk- B2 (schopnosť aktívne komunikovať)

Benefity

- extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
- finančné bonusy
- jazykové kurzy
- multisport karta
- kurzy nemčiny
- možnosti vzdelávania, aj v zahraničí