JAVA PROGRAMÁTOR (poistná matematika) - možnosť práce aj na živnosť

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 700 €
Ref. Č.
1-10-32283

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý má záujem pracovať v oblasti poistnej matematiky.

Náplň práce:

  • vývoj SW pre oblasť životného poistenia pre zahraničných klientov
  • programovanie SW v J2EE
  • vývoj nových funkcionalít pre riešenia v oblasti poistnej matematiky
  • podieľanie sa na návrhu a analýze riešenia
  • návrh matematických testov
  • spolupráca so zákazníkom pri riešení jeho potrieb
  • údržba existujúcich systémov
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • aspoň 2 roky profesionálnych skúseností ako Java programátor
  • nemecký jazyk na pokročilej úrovni - B2
Benefity
  • práca v kancelárii (nie open-space)
  • finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
  • dovolenka nad rámec (25 dní)
  • flexibilná pracovná doba + home office
  • bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
  • preplácanie IT kurzov (certifikácie)