Java Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 4 300 €
Ref. Č.
1-16-37186-1

Ponúkame viacero otvorených Java pozícií, pre rôznych klientov z rôznych odvetví od juniorov až po seniorov. Ak je Java to, v čom ste sa našli, a máte skúsenosti s rôznymi verziami a framework-mi, radi by sme Vás spoznali!

Náplň práce:

Komplexné zastrešenie softvérového vývoja

Požiadavky

Poskytujeme široké portfolio projektov vhodné pre juniornejších javistov, ale aj pre skúsených expertov.

Podmienkou je mať minimálne 1,5 ročné part-time skúsenosti, alebo 2 roky full-time.

Takmer pri každej z pozícií môžete rátať s benefitmi ako napríklad 90%-100% remote práca, extra dni voľna a mnoho ďalších. Konkrétne benefity Vám budú odprezentované vrámci prezentácie pre širšie vybraté pozície.