JAVA PROGRAMÁTOR v rámci poistnej matematiky - možná práca na živnosť

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 500 €
Ref. Č.
1-10-25503

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý bude vyvíjať lukratívny medzinárodný softvér pre oblasť životného poistenia.

Náplň práce:

  • vývoj softvéru v Jave
  • kolaborácia s architektom, dopad na celkovú architektúru jednotlivých softvérových riešení
  • návrh, zmeny, koncepty, špecifikácie v rámci softvéru
  • práca v kancelárii v menšom tíme na báze SCRUM
  • možnosť sa kariérne posunúť v krátkom časovom rozpätí
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • mierne pokročilá znalosť s java programovaním (aspoň 1 rok skúseností)
  • plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Benefity
  • práca v kancelárii (nie open-space)
  • finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
  • dovolenka nad rámec (25 dní)
  • flexibilná pracovná doba + home office
  • bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
  • preplácanie IT kurzov (certifikácie)