IT TESTER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-34293

Ak sa rád zameriavaš na detaily, analyzovanie systémov je pre teba motivujúce a chceš využiť svoje vedomosti v programovacích jazykoch, táto príležitosť môže byť pre teba ďalším míľnikom kariéry.

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme testera so zameraním na bezpečnostný systém v oblasti jadrovej energie.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • analýza dizajnových dokumentov
  • príprava testovacích scenárov a špecifikácií
  • spúšťanie testov a vyhodnotenie ich výsledkov
  • identifikácia a analýza chýb
  • reporting výsledkov
  • spolupráca s medzinárodným tímom
Požiadavky

Očakávame od teba:

  • znalosť programovacích jazykov (ideálne Python/ C++)
  • skúsenosť s manuálnym / automatizovaným testovaním
  • schopnosť porozumieť technickej dokumentácii v anglickom jazyku a komunikácia na úrovni B1
  • prehľad v elektrotechnickej oblasti
  • ochota cestovať (3 mesiace / rok)
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie
Benefity

Benefity:

  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
  • možnosti kariérneho rastu
  • možnosť pracovať v zahraničí
  • plne hradené stravné lístky