IT test konzultant s nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-41366-4

Ovládate plynule nemecký jazyk a láka Vás IT? Prípadne už máte skúsenosti na pozícii testera s nemeckým jazykom a obzeráte sa po zmene pracovnej pozície?

Na pozícii test konzultanta by boli Vašou náplňou práce tieto aktivity:

  • koordinácia celého procesu SW testovania (testujú sa poistné aplikácie)
  • samostatný výkon funkčných testov a príprava testovacích prípadov v nemeckom jazyku
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými testermi a vývojarmi (na strane klienta, teda v Nemecku) ale aj s členmi slovenského tímu
  • podpora a poradentsvo pre zákazníkov v procese testovania a implementácie poistných produktov
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • predchádzajúcu skúsenosť na pozícii SW testera
  • nemecký jazyk slovom aj písmom, min. na úrovni B2
  • základy SQL a XML
  • Možnosť hybridného HO, k dispozícii je office v Bratislave, Žiline aj Košiciach
  • Vianočné bonusy
  • Performance bonus
  • Dovolenka navyše
  • Multisport
  • Školenia a certifikácie