IT Security Manager

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 3 800 €
Ref. Č.
1-16-41564-5

Máte skúsenosti s návrhom a implementáciou opatrení v kontexte IT bezpečnosti? Dokážete identifikovať bezpečnostné slabiny IT systémov a zabezpečiť ich efektívne riešenie? V tom prípade by Vás mohla osloviť pozícia IT Security officera pre slovenský SW house pôsobiaci vo FINTECH oblasti!

Náplň práce:

  • Analýza, návrh a implementácia nových bezpečnostných opatrení
  • Analýza IT systémov na bezpečnostné slabiny
  • Monitoring úrovne bezpečnosti
  • Pomoc s reakciou na prípadné bezpečnostné incidenty
  • Interné vzdelávanie a školenie obozretného sa správania pri práci s rôznymi aplikáciami a prostrediami
  • konzultácie pre team pri vývoji aplikácií, ktoré budú musieť spĺňať bezpečnostné požiadavky
Požiadavky
  • 2 roky skúseností na obdobnej pracovnej pozícii
  • Angličtina na úrovni B2
  • Orientácia v bezpečnostných technológiách
  • Porozumenie internetovým hrozbám a bežným zraniteľnostiam Windows infraštruktúr
  • Technické alebo IT Security certifikácie výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • vždy 20 stravných lístkov na mesiac
  • Vianočné odmeny (približne vo výške 1 platu)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Preplácanie certifikátov a kurzov
  • Prístup k najnovším technológiám
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Chill out zóna
  • Parkovanie pred budovou alebo zadarmo na ulici