IT Infrastructure Architect

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 800 €
Ref. Č.
1-15-36774

Do dynamicky sa rozvíjajúcej a zároveň dlhodobo stabilnej spoločnosti hľadáme kolegu s vášňou pre inováciu platobných technológií, debetných a kreditných kariet a so záujmom o bankovníctvo.

Názov: Architekt IT infraštruktúry

Náplň práce:

  • návrh a definícia technologických štandardov infraštruktúry IT systémov v súlade s požiadavkami a bezpečnostnou politikou
  • definícia architektúry pre monitorovanie s využitím Zabbix, ELK a Grafana
  • efektívne využívanie rozpočtu pre IT infraštruktúru
  • tvorba a implementácia technickej architektúry pre centrálne BackUp a Storage subsystémi
  • prehľad a implementácia aktuálnych trendov a noviniek do IT projektov v rámci spoločnosti
  • podieľanie sa na tvorbe stratégie a dosahovaní cieľov
  • v prípade potreby – zaškolenie nových kolegov
Požiadavky

Požiadavky:

1.technologické:

  • základné poznatky databáz – Oracle, iné poznatky ako MS/My SQL sú výhodou
  • OS – AIX/Solaris/Redhat – admin úroveň
  • hardverové riešenia – IBM, SUN/Oracle
  • virtualizácie – Solaris kontajnery, Docker, Vmware
  • znalosť firewallov (ASA, checkpoint)

2.osobnostné:

  • analytické myslenie
  • vedieť pomenovať a vyriešiť problémy v správnom čase
  • angličtina na komunikatívnej úrovni B2
Benefity

Benefity:

  • možnosť práce z domu
  • dni dovolenky navyše
  • multisport kartička
  • príspevok do dôchodkového sporenia
  • možnosť kariérneho rastu