Inžinier pre certifikácie

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 €
Ref. Č.
1-10-36017

Do medzinárodnej spoločnosti so stabilným miestom na trhu hľadáme Inžiniera pre certifikácie.

Náplň práce na tejto pozícii zahŕňa:

  • podporu projektov a výrobného plánu
  • komunikácia s rôznymi oddeleniami spoločnosti a pobočkami
  • kooperáciu s externými partnermi
  • spoluprácu na výrobných auditoch s externými audítormi podľa ISO 9001
  • dohliadanie na bezpečnosť zariadení a ich súlad s legislatívnymi normami
  • dohľad nad testovaním jednotlivých
  • schvaľovanie testovacích programov
  • prácu na zdokonaľovaní nástrojov a procesov
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • ukončený I. alebo II. stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti elektrotechniky
  • 2 roky skúseností na obdobnej pozícii výhodou
  • vedomosti týkajúce sa plynových a elektrických zariadení
  • znalosť nástrojov Office
  • znalosť anglického jazyka (písomne aj ústne) je PODMIENKOU