Inžinier kvality (elektrotechnická výroba)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
3-10-36172

Pre inžiniera dodávateľskej kvality so skúsenosťami v elektrotechnickom priemysle máme príležitosť rozvinúť svoju kariéru :

Náplňou práce kandidáta bude:

  • Zabezpečiť, aby nakupované komponenty boli v zhode s požadovanou úrovňou kvality
  • Zaručiť, že kľúčové indikátory kvality budú nepretržite zlepšované
  • Preverovať efektívnosť plánov nápravných opatrení priamo u dodávateľa (procesné audity)
  • Zabezpečovať reporty kvality nakupovaných dielov
  • Monitorovať platby za nekvalitu od dodávateľov
  • Účasť pri výbere dodávateľov
Požiadavky
  • VŠ technické vzdelanie, výhodou elektrotechnické zamerania
  • Anglický jazyk- aktívne
  • Relevantné skúsenosti z elektrotechnickej výroby
  • Znalosť PPAP
  • Komunikatívnosť
  • Ochota učiť sa
  • Samostatné rozhodovanie
  • Časová flexibilita
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Ochota cestovať
Benefity

Budú prezentované na osobnom pohovore.