HR Regional Partner (12 months)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-14-36245

Máte aspoň 3 roky skúseností v oblasti HR, orientujete sa v pracovnom práve a plynulá komunikácia v anglickom jazyku pre Vás nie je žiaden problém?

V tom prípade je toto skvelá pracovná príležitosť práve pre Vás.

Našim klientom je globálna spoločnosť, do ktorej obsadzujeme pozíciu HR Regional Partner na 1-ročný kontrakt.

Vašou náplňou práce bude:

  • spolupráca s people managermi
  • poskytovanie poradenstva v oblasti ľudských zdrojov
  • zastrešenie procesu onboradingu a s nim súvisiacou administratívou, talent managementu, vzdelávania zamestnancov
  • spolupráca na riešení vzniknutých problémov súvisiacich s disciplinárnym konaním, so zlepšením výkonu ako aj (ne)spokojnosťou na strane zamestnancov
Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • ukončený I alebo II stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti ľudských zdrojov alebo príbuznej oblasti
  • aspoň 3-ročnú skúsenosť s HR procesmi
  • výborné komunikačné zručnosti
  • znalosť pracovného práva
  • plynulá profesionálna komunikácia v anglickom jazyku (C1) je PODMIENKOU
  • schopnosť prioritizovať
  • kritické a analytické myslenie

Široká škála benefitov, ktorú spoločnosť poskytuje svojim zamestnancom bude kandidátom prezentovaná na osobnom stretnutí.