HR KOORDINÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
800 - 1 200 €
Ref. Č.
1-14-33596

Do nitrianskeho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude silným členom nášho náborového tímu. Náš biznis je veľmi dynamický, vyžaduje flexibilitu a aktívnu povahu. Zázemie silnej agentúry však prináša stabilitu, možnosť získať širokú HR skúsenosť a spolupracovať s top klientmi v regióne.

Náplňou práce HR KOORDINÁTORA je:

  • Vyhľadávanie kandidátov a nábor v teréne aj v office
  • Aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov: inzercia, spolupráca s obecnými úradmi, školami, letáky, SMS kampane a iné
  • Prezentovanie pracovných ponúk a pracovných podmienok
  • Koordinovanie nástupov, pomoc pri ubytovaní, doprave a administratíve s tým spojenej
  • Aktivity súvisiace s nástupom zamestnanca v spolupráci s ostatnými kolegami na pobočke
  • Starostlivosť o existujúcich zamestnancov, denná operatívna komunikácia
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Skúsenosti na podobnej pozícii v nábore zamestnancov alebo pracovno-právnej administratíve sú PODMIENKOU
  • Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie je PODMIENKOU
  • Aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápadov, ochota pomáhať si s kolegami
  • Flexibilita - schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa
  • Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektora ako aj administratívy
  • Rýchle reagovanie na potreby klientov a kandidátov
Benefity

Ponúkame nasledovné BENEFITY:

  • Finančné bonusy v závislosti od výkonu
  • Stravné lístky 4,30 €
  • 2 sick days/rok
  • Dovolenka navyše
  • Tréningy a školenia v oblasti HR, plné úvodné zaškolenie na celú pracovnú náplň
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Ovocný deň, káva a pitný režim v office