HĽADÁME VODIČOV VZV

Trvalý pracovný pomer
Mzda
800 - 1 100 €
Ref. Č.
3-21-35832

Hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK s praxou a preukazom VZV.

Pozor: Miesto výkonu práce NITRA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Nakládka, vykládka kamiónov a evidencia materiálu
  • Zásobovanie výrobných liniek materiálom
  • Práca so skenerom
  • Inventúry
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
Požiadavky
  • SŠ vzdelanie resp. výučný list
  • Skúsenosti na pozícii skladník a prax s obsluhou VZV (retrak, vláčik) - PODMIENKA
  • Preukaz VZV skupina C alebo W1 - PODMIENKA (v prípade neplatného preukazu možnosť aktualizácie priamo vo firme)
  • Ochota pracovať na 2 zmeny (PO-PIA ranné, poobedné)
  • Základné počítačové zručnosti
  • Zodpovednosť
Benefity
  • Práca v stabilnej automotive spoločnosti
  • Nadštandardné príplatky
  • Dochádzkový bonus
  • Stravovacia karta
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Zabezpečená doprava z ubytovne do práce a späť
  • Zabezpečené OOPP