Hľadáme špecialistu na Splunk platformu - možnosť full remote spolupráce

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-40238-5

Máš skúsenosť ako Splunk administrátor a hľadáš novú pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti? Pre nášho klienta, známu spoločnosť, ktorá predstavuje spojenie bankového prostredia a IT hľadáme do tímu novú posilu so skúsenosťou so správou Splunk platformy!

Náplň práce:

  • celková administrácia Splunk prostredia vrátane zabezpečenia technickej podpory
  • monitoring a konfigurácia platformy
  • nasadzovanie prípadných zmien
  • riešenie ticketov a incidentov
  • tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Splunk administrátor
  • silná orientácia v Linux prostredí a IT security technológiách
  • skúsenosť s nástrojmi na monitoring a log management
  • pokročilá úroveň angličtiny, minimálne na úrovni B2 (budeš komunikovať denne s rakúskymi kolegami)
Benefity

Benefity:

  • ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom