HĽADÁME SKLADNÍKOV DO TRNAVY! PRIEMERNÁ MZDA OD 1100€!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
850 - 1 200 €
Ref. Č.
4-21-36830

Hľadáme šikovných skladníkov s platným VZV preukazom do automobilového priemyslu v Trnave.

Ponúkame:

  • základná mzda: 850€/ brutto
  • individuálna prémia: 220€/brutto
  • príplatky nad rámec zákonníka: nočný 1,60€, sobotný 1,79€
  • príplatok za prácu na VZV: 50€

Pracovná náplň:

  • nákladka a výkladka kamiónov
  • práca na TT (ťahačoch – zásobovanie linky komponentami)
  • pracovný čas PO-Pia po 8h
  • Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky
  • platný preukaz VZV trieda I, typ C a W1
  • prax 1 rok
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
Benefity
  • zabezpečené ubytovanie
  • zabezpečená doprava zo smeru: Senica, Hlohovec, Šaľa, Biely Kostol
  • Zabezpečená strava v jedálni - zrážka 1,09€