Inšpektor kvality - práca v Nitre!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
780 - 850 €
Ref. Č.
2-21-31540

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.

Náplň práce:

  • triediace práce
  • vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola kvality
  • mechanické úpravy a opravy
  • podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
  • kontrola jednotlivých dielov a ich funkčnosti

Prááca sa vykonáva v dvojzmennej prevádzke (8h zmeny), možnosť pracovať aj na 12h zmeny.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • precíznosť
  • flexibilita
  • ochota manuálne pracovať
Benefity
  • profesionálne zaškolenie
  • dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
  • práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR

Viac informácií Vám radi poskytneme na tč. 0910 744 004.