FULLSTACK PROGRAMÁTOR- React/Node.js & Java

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 800 €
Ref. Č.
1-10-33648

Hľadáme senior Fullstack developera- React/ Node.js, Java pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva.

Náplň práce:

- vývoj nových funkcionalít
- spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
- testovanie vývojových protoypov
- mentoring pre juniornejších developerov tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát bude mať:

- skúsenosť s FE vývojom- JavaScript, React
- skúsenosť s BE vývojom- Java, Kafka
- skúsenosť s TDD
- anglický jazyk- B2

Benefity

- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)