FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Java+JavaScript)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-34215

Pre Švajčiarsku spoločnosť a globálneho lídra na trhu pôsobiaceho v oblasti poistenia a moderných technológii hľadáme Fullstack programátora, ktorý bude zodpovedný za solution design pre webové aplikácie.

Náplň práce:

  • práca a vývoj na novom projekte: webové aplikácie pre externého klienta: NodeJS/Java Springboot/React
  • práca na projektoch na báze microservices
  • možnosť vedenia tímu v rámci solution design, implementačných fáz
  • vývoj prototypov a ich implemenácia
  • podieľanie sa na testových stratégiách
  • spolupráca s biznis Analytikmi
  • agilná metóda vývoja

Techstack:

Java, Springboot, ReactJS, NodeJS, Kafka, Sitecore, TypeScript, Camunda, REST Assured, WireMock, SaaS, Jenkins

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá znalosť s programovaním na BE aj FE, preferujúc Java+JS
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty