FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Java+JS) s primárnym fokusom na Javu, pre nový IT projekt

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-10-33634

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme Fullstack programátora, ktorý má primárne zameranie na Javu, ale nevyhýba sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

- vývoj, implementácia, testing, support, migrácie na cloud: Java 70%/ JavaScript 30%
- vývoj aplikácie, ktorá bude slúžiť na reguláciu EU aspektov
- práca v čerstvo založenom tíme, ktorý sa špecifikuje na jeden druh aplikácii/projektov
- spolupráca so Švajčiarskym tímom na báze SCRUM

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Java programovaním (aspoň 2-ročné skúsenosti)
- pracovnú skúsenosť s JavaScript programovaním
- pokročilá znalosť SQL
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty