Fullstack Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 3 700 €
Ref. Č.
1-16-35939

Pre úspešný česjý softwer house hľadáme šikovného FullStack Developera, ktorá by sa podieľal na projekte pre oblasť telco.

Spoločnosť ponúka možnosť spolupráce na TPP, živnosť aj s.r.o.

Čo bude tvojou náplň práce?

  • vývoj nového softvérového riešenia
  • udržiavanie a modernizovanie existujúceho riešenia
  • mapovanie dát
  • spracovanie webových šablón
  • inštalácia a konfigurácia vyvinutého softvéru
  • zodpovednosť za kvalitu a včasné dodanie softvéru
  • testing a tvorba technickej dokumentácie
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • minimálne 2 ročné skúsenosti s JAVOU a Spring
  • Aspoň základná znalosť React a/alebo Angular
  • Skúsenosti s aplikačným serverom
  • Anglický Jazyk na úrovni B1
  • Veľkou výhodou je znalosť REST/SOAP, JSON/XML,
Benefity

Benefity:

  • vzdelávacie kurzy anglického a nemeckého jazyka
  • multisport karta
  • sick days
  • team building- aj počas pandémie (online)
  • pravidelné online cvičenia počas pracovnej doby