Fullstack Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 3 700 €
Ref. Č.
1-16-35934

Pre software house hľadáme fullstack developera, pre rozširujúci sa tím pracujúci na projekte z oblasti telco.

Náplň práce:

  • vývoj nových riešení
  • údržba a modernizácia existujúcej platformy
  • mapovanie dát
  • spracovanie webových šablón
  • inštalácia a konfigurácia nového softvéru
  • testovanie riešení
  • zodpovednosť za technickú dokumentáciu
Požiadavky

Požiadavky:

  • skúsenosti s vývojom v Jave (Java EE/ Spring)
  • skúsenosti s vývojom v JavaScript (React/ Angular)
  • prehľad v aplikačných serveroch a webových frameworkov
  • znalosť Git/ SVN
  • anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia)
Benefity

Benefity:

  • vzdelávacie kurzy anglického a nemeckého jazyka
  • multisport karta
  • sick days
  • team building- aj počas pandémie (online)
  • pravidelné online cvičenia počas pracovnej doby