FE Developer - Vue.js

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-41393-5

Si skúsený/-á developer/-ka a špecializuješ sa na front-end vývoj? Ovládaš Vue.js a React.js framework a aktívne pracuješ aj s Typescript? Pokiaľ si aktuálne otvorený/á novej výzve a bankové prostredie ti nie je cudzie, daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:

  • vývoj interných systémov ale aj zákazníckých aplikácií (webové, mobilné appky)
  • participácia pri návrhoch a koncipovaní front-end logiky a UI riešení
  • účasť pri migrácií z veľkých CMS systémov do interných aplikácií
  • testovanie riešení pred uvedením SW do prevádzky
  • spolupráca s backend programátormi, architektmi, biznis analytikmi a pod.
  • písanie, resp. úprava technickej dokumentácie
Požiadavky

Čo by mal spĺňať vhodný kandidát na túto pozíciu?

  • skúsenosti s front-end vývojom za využitia Vue.js
  • vedieť kódiť v Typescript
  • dobrá znalosť REST služieb
  • anglický jazyk na úrovni min. B1 (schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu)
Benefity

Benefity:

  • home office
  • flexibilná pracovná doba
  • 5 dní navyše dovolenky
  • stravné lístky v hodnote 5€ hradené aj počas dovolenky
  • mentoring od skúsenejších kolegov
  • kvartálne odmeny
  • zdravotný balíček