Finančný špecialista s anglickým a španielskym jazykom (vhodná pre absolventov)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 400 €
Ref. Č.
1-7-36851

Ste čerstvý absolvent vysokej školy a hľadáte si prácu? Ak sú čísla vaša silná stránka, tak čítajte ďalej, pretože momentálne hľadáme posilu do tímu pre jedného z našich klientov.

Ako súčasť oddelenia účtovníctva, ktoré sa teraz rozrastá by Vaša náplň práce zahŕňala:

  • kontrola dokumentov a verifikácia dát od klientov
  • prípadná analýza nezrovnalostí
  • zaúčtovanie do systému
  • reporting
  • komunikácia s externými aj internými klientami v španielskom a anglickom jazyku
Požiadavky

Človek, ktorého hľadáme by mal mať analytické myslenie a milovať prácu s číslami a taktiež mať ukončené stredoškolské vzdelanie (obchodná akadémia) alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie alebo financií.

Ak ste popri škole nabrali skúsenosť z podobnej oblasti alebo korporátu, môže to pre Vás byť iba plusom, avšak nie je to nevyhnutnosťou. Bez čoho sa však nezaobídete je ovládanie anglického a španielskeho jazyka, ktorým sa musíte vedieť dohovoriť s kolegami a taktiež znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vlookup a pod.)

Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, budeme sa tešiť na Váš životopis.

Benefity
  • Finančný bonus
  • Multisport karta
  • Dovolenka navyše
  • Refferal bonus
  • Škôlka
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Vzdelávania, workshopy a mnoho iného
  • Workshops, education possibilities