Finančný kontrolór

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 200 €
Ref. Č.
1-7-34548

Baví ťa analyzovať a kontrolovať finančné výkazy? Nebojíš sa prezentovať v anglickom jazyku? Rád by si pôsobil v automobilovom priemysle?

Ak áno, radi ti predstavíme pozíciu finančného kontrolóra:

Náplň práce:

  • príprava budgetov a forecastov
  • každomesačné analýzy celej PnL, BS
  • analyzovanie KPIs vs. forecast
  • komentovanie rozdielov a reporting manažmentu
  • prezentácia výsledkov boardu a regionálnemu CFO
Požiadavky

Vhodný uchádzač na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

a. 2+ rokov skúseností v oblasti komplexného controllingu / finančných analýz

b. Ovládať anglický jazyk na minimálnej úrovni C1 - budeš veľa komunikovať s vyšším manažmentom, prezentovať výsledky pred boardom, preto sa musíš naozaj cítiť komfortne v komunikácii na profesionálnej úrovni

c. Pokročilá znalosť MS Excel-u (v/h lookups, if a kontingenčné tabuľky)

d. Schopnosť prezentovať a nebáť sa komunikácie

Spoločnosť ponúka viacero finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas, ročné odmeny, tréningy v Exceli, jazykové vzdelávanie a pod.