Finančný analytik a expert na SAP

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 700 - 3 500 €
Ref. Č.
1-7-36331

Pre švajčiarsku spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadáme seniorného kandidáta, ktorý perfektne ovláda SAP a zároveň sa hýbe v oblasti finance. Zaujalo ťa to? Skvelé, pretože táto ponuka je práve zlúčením týchto dvoch svetov.

Hlavná náplň práce zahŕňa:

  • Faciliácia všetkých finančných procesov vo finančnom module SAP
  • Rozširovanie, vylepšovanie a automatizovanie procesov uzatvárania finančných transakcií na základe funkcií SAP GL
  • Zabezpečenie bezproblémových procesov v rámci SAP GL, komunikácia požiadaviek medzi businessom a SAP tímom
  • Poskytovanie support tímom počas closingových aktivít - podpora v rámci SAP GL
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Perfektná orientácia v rámci finance (controller, účtovník, fin. analytik)
  • Perfektná znalosť práce v SAP (Finančná modul) – min. 5 rokov skúseností s prácou v ňom
  • Anglický jazyk na úrovni C1
  • Vyspelá osobnosť, schopnosť práce pod stresom
Benefity
  • Finančný bonus
  • Multisport karta
  • Dovolenka navyše
  • Refferal bonus
  • Škôlka
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Vzdelávania, workshopy a mnoho iného