Finance Analyst - Billing

Trvalý pracovný pomer
Mzda
880 - 1 000 €
Ref. Č.
3-7-35409

Práca pre účtovné oddelenie nášho klienta, hľadáme účtovníka pre fakturačné oddelenie.

Náplňou práce bude:

  • Vystavovanie zákazníckych faktúr a dodacích listov, dobropisov
  • Spracovanie fakturačného procesu
  • Včasné a presné spracovanie požiadaviek zákazníka
  • Aktívna účasť na procese mesačnej uzávierky
  • Podpora služieb colného konania
  • Identifikácia problémov a ich riešenie
  • Ostatné administratívne alebo administratívne povinnosti
Požiadavky

Nevyhnutným predpokladom pre túto pozíciu je:

  • VŠ ekonomické vzdelanie
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Výborná práca s MS Excel, balík MS Office
  • znalosť SAP výhodou
  • Časová flexibilita
  • Termín nástupu asap
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • skúsenosť na pozícii účtovník, analytik
Benefity
  • Etablovaná medzinárodná spoločnosť
  • Príjemné multinárodné prostredie v Košiciach
  • Príležitosť učiť sa a profesne rásť
  • Možnosť práce z domu prostredníctvom home office
  • Systém benefitov bude prezentovaný priamo na pohovore