Expert na migráciu dát

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 1 900 €
Ref. Č.
1-3-36448

Zaujíma ťa oblasť bankovníctva? Máš skúsenosti s migráciou dát a hľadáš prácu, kde by si využil práve tieto skúsenosti? My ti niečo podobné vieme ponúknuť.

Ako ďalší člen skvelého kolektívu bude tvojou náplňou práce:

  • Práca na projektoch, spolupráca v tímoch
  • Migrácia dát z jednej platformy do druhej týkajúcich sa transakčných služieb
  • Nastavovanie a plánovanie celej migrácie, jej organizácia
  • Single point of contact pre klientov v otázkach týkajúcich sa migrácie
  • Management klientov, stakeholderov, koučing juniorných kolegov
  • Komunikácia naprieč tímami
Požiadavky

Veľmi radi uvítame tvoj životopis, ak spĺňaš nasledujúce kritéria:

  • Aspoň 5 rokov skúsenosti s migráciou, koordináciou a prenosom dát
  • Skúsenosť s prácou s dátami
  • Anglický jazyk na úrovni C1 – budeš ho využívať na komunikáciu s klientmi, stakeholdermi, ale taktiež je to komunikačný jazyk spoločnosti
  • Vyštudovaná vysoká škola v oblasti ekonómií, financií a bankovníctva veľkou výhodou
  • Analytické myslenie
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti a orientácia na zákazníka
  • Samostatnosť ale zároveň aj schopnosť pracovať v tíme
  • Príjemná a uvoľnená osobnosť
Benefity
  • Príspevok na stravné lístky
  • Online benefitový systém Cafeteria
  • Referenčný bonus
  • Finančné bonusy na pracovné jubileá
  • Home Office
  • Extra dni dovolenky
  • Nemocenské voľno
  • Teambuildingové aktivity
  • a mnoho ďaľšieho...