DevSecOps Engineer (senior)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 800 - 4 000 €
Ref. Č.
1-16-36772

Hľadá sa budúci DevSecOps Hero. Ak si rád udržiavaš prehľad o nových trendoch v oblasti cloudových technológií a chceš byť súčasťou multikultúrneho tímu, možno hľadáme práve teba. Spĺňaš nižšie uvedené požiadavky? Super, poď do toho!

Názov: DevSecOps inžinier

Náplň práce:

  • budovanie a udržiavanie CI/CD kanálov v rôznych prostrediach – od vývoja po produkciu
  • inštalácia a údržba kontajnerových aplikácií
  • implementácia šifrovania, autentifikácie brán firewall-u
  • analýza a podpora migrácií produktov a služieb na Azure alebo AWS
  • spolupráca na vývoji, dodaní a prevádzke riešení podľa obchodných potrieb
  • poskytovanie podpory používateľom alebo zákazníkom
Požiadavky

Požiadavky:

  • pokročilé znalosti s nástrojmi pre CI/CD ako GIT, Nexus, Ansible, Jenkins alebo iné
  • skúsenosť s prácou s veľkými dátovými technológiami ako Kafka, Spark a iné
  • znalosť Kubernetes-u a Docker-u do hĺbky taktiež s praktickými skúsenosťami
  • skriptovanie na excelentnej úrovni v jazykoch Python a Bash
  • predchádzajúce skúsenosti s Azure a AWS
Benefity

Benefity:

  • možnosť práce z domu
  • dni dovolenky navyše
  • multisport kartička
  • príspevok do dôchodkového sporenia
  • možnosť kariérneho rastu