Data Scientist for HR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 000 €
Ref. Č.
1-16-36821

Do reportingového tímu medzinárodnej spoločnosti v Bratislave hľadáme nadšenca pre dáta a tvorbu prediktívnych modelov, ktorý sa bude spolupodieľať na globálnych projektoch v oblasti ľudských zdrojov.

Náplň práce:

  • Analýza dát a tvorba reportov
  • Hodnotenie dát a identifikácia trendov/vzorcov
  • Hľadanie odpovedí na špecifické otázky z oblasti ľudských zdrojov (pomocou dátovej analýzy)
  • Tvorba prediktívnych modelov (napr. pre nastavovanie KPIs)
  • Vizualizácia dát (napr. s využitím Power Bi)
Požiadavky

Požiadavky:

  • Predchádzajúce skúsenosti s dátovou analýzou
  • Dobré znalosti v Python (prípadne v štatistických nástrojoch R/SPSS)
  • Skriptovanie v SQL
  • Angličtina na komunikačnej úrovni B2 je rovnako dôležitá, nakoľko budeš súčasťou globálnych projektov
Benefity

Benefity:

  • 13.plat
  • Performance finančné odmeny
  • Referral bonus
  • Relocation bonus
  • Životné poistenie
  • 5 sick days za kalendárny rok
  • Častý Home Office