Customer support s TALIANSKYM jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 250 - 1 350 €
Ref. Č.
4-6-36454

Hovoríš plynulo po taliansky, si komunikatívny a máš záujem o dynamickú prácu? Ak áno, ponúkame Ti príležitosť pracovať v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti ako technická podpora pre talianskych klientov. Práca je vhodná aj pre absolventa.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Telefonická a mailová komunikácia
  • Zákaznícka podpora pre taliansky trh
  • Sledovanie objednávok
  • Riešenie chybných a nedodaných objednávok
  • Medzinárodná spolupráca a komunikácia s inými tímami
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

  • Komunikovať v talianskom jazyku na úrovni C1 - každodenná komunikácia s taliansky hovoriacimi zákazníkmi
  • Komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B2 - interná komunikácia
  • Flexibilita - dynamická a rôznorodá práca počas dňa
  • Komunikatívnosť a snaha vyriešiť problém a pomôcť zákazníkovi
Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po dohode s nadriadeným
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity