Customer support s jazykovými kombináciami - HOME OFFICE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 370 €
Ref. Č.
4-6-36906

Pre novú, medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovných a dynamických kandidátov, ktorí ovládajú cudzie jazyky a radi by tieto jazyky aktívne používali. Ak vieš komunikovať po anglicky a k tomu ešte ovládaš jeden z vybraných jazykov - nemčina, francúzština, holandčina alebo dokonca švédčina, pošli nám svoje CV.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia so zákazníkmi vo vybranom jazyku
  • Poskytnutie správneho riešenie pre zákazníkov
  • Analýza feedbackov
  • Práca v interných systémoch
  • ** Táto pozícia vyžaduje prácu cez víkendy (dvakrát mesačne), od pondelka do nedele, striedavo od 8:00 do 20:00, 5 dní v týždni ***

Práca je vykonávaná vo forme HOME OFFICE, avšak na dobu zaúčania je potrebná fyzická prítomnosť v kancelárii v Bratislave. Spoločnosť uhradí všetky náklady spojené s cestovaním alebo ubytovaním.

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • Komunikatívnu znalosť jedného z nasledovných jazykov: francúzsky, nemecký, holandský, švédsky, fínsky, nórsky, dánsky
  • Pro-zákaznícky prístup
  • Chuť učiť sa nové veci
Benefity

Benefity:

  • zmluva na dobu neurčitú
  • benefit k dochádzaniu do práce
  • plne hradený príspevok na stravu v hodnote až 100EUR mesačne
  • 5 sick days
  • bridge days voľna navyše

...a mnohé ďalšie, ktoré vám budú predstavené klientom na pohovore