CLOUD MANAŽÉR pre nový IT tím na medzinárodný projekt

Trvalý pracovný pomer
Mzda
4 000 - 6 000 €
Ref. Č.
1-15-33721

Švajčiarska spoločnosť a svetový líder v oblasti poisťovníctva hľadá Cloud Manažéra do nového IT tímu, ktorý bude zodpovedať za manažment a koordináciu IT tímu v rámci nového projektu.

Náplň práce:

  • definovanie Cloudových stratégii
  • dizajn a návrh Cloudovej infraštruktúry a architektúry
  • profesionálna a technická komunikácia so zákazníkmi
  • koordinácia projektov, manažment technických taskov a zodpovedností v tíme
  • orchestrácia cloud risk manažmentu
  • zodpovednosť za SLA a life-cycle jednodtlivých projektov
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá/expertná znalosť Cloud riešení: návrh architektúry
  • koordinácia projektov, prípadný manažment jedného z Cloud riešení(AWS/Azure/public/hybrid/private)
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty