Chceš sa stať daňovým špecialistom?

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 650 €
Ref. Č.
1-11-33458

Daňový konzultant s klasickým pracovným časom a komplexnou agendou? Možno si poviete: "Nemožné!" Avšak teraz máme pozíciu, kde to možné naozaj je. Máte možnosť uchádzať sa o prácu v menšom tíme.

Koho hľadáme? Daniara, ktorý pozná slovenskú legislatívu a má chuť sa učiť.

Čo bude Vašou náplňou?

Ako daňový konzultant budete riešiť celú zákazku od začiatku až do konca. Budete zodpovedný za korporátne dane, pripravovať daňové analýzy pre veľké aj malé spoločnosti, zastupovať klientov pred správcami dane a venovať sa poradenstvu.

Radi Vám spoločnosť predstavíme u nás na pohovore, preto ak Vás pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky

- 2 roky skúseností v oblasti daní (fyzické osoby, právnické osoby, transfer pricing), prípadne v účtovníctve, kde ste boli zodpovedný aj za daňovú agendu
- Aktívna znalosť anglického jazyka (B2 úroveň) – komunikácia aj so zahraničnými klientami a spoluúčasť na rôznych stretnutiach
- Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
- Chuť učiť sa, byť zodpovedný a komunikatívny

Radi Vám odprezentujeme benefity spoločnosti na osobnom pohovore, avšak spoločnosť ponúka príijemnú rodinnú atmosféru, ročné odmeny, časovú flexibilitu a pod.