C++ Software inižinier pre automatizované bezpečnostné systémy

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-34292
Popis práce

Zaujímajú ťa jadrové elektrárne?

Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energetiky hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SOFTWARE INŽINIERA.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?:

· Návrh softvéru pre zaistenie bezpečnosti prevádzky elektrární

· Príprava technickej dokumentácie

· Zakreslovanie schém

· Riešenie vzniknutých problémov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

· VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky, mechatroniky - výhodou

· Skúsenosť s prácou a vývojom v C++ a Pythone

· Skúsenosti s návrhom softvéru a automatizovanými bezpečnostnými systémami

· Ochotu cestovať pri príležitostných služobných cestách

· Skúsenosti s prácou v tíme, analytické myslenie a vycibrené komunikačné zručnosti

· Anglický jazyk na plynulej úrovni

Benefity

· Flexibilná pracovná doba

· Plne hradené stravné lístky

· Možnosť pracovať aj v zahraničí u klienta spoločnosti

· Medzinárodná spoločnosť

· Kariérny rast