Business Analyst - SAP learning opportunity (external position)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 200 €
Ref. Č.
1-16-36203

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti zaisťovníctva obsadzujeme pozíciu Biznis Analytika, ktorá je skvelou príležitosťou prehĺbiť SAP znalosti a pracovať s najnovšími SAP S/4 Hana technológiami.

Náplň práce bude zahŕňať:

  • zber, analýzu a zadokumentovanie požiadaviek stakeholderov
  • prípravu systému, nahranie súborov, troubleshooting, monitorovanie a údržbu IT riešení a procesov
  • analýzu požiadaviek a návrh nových riešení v spolupráci s aplikačnými inžiniermi
  • úzku spolupráca s ABAP a Hana developermi
  • participáciu na viacerých projektoch a zabezpečenie naplnenia požiadaviek a efektívneho dodania riešenia
Požiadavky

Požadované skúsenosti:

  • Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
  • Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov