Business Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-15-35429

Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia s klientom
  • pochopenie potrieb biznisu
  • spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
  • spolupráca s developerským tímom a testermi
  • tvorba a úprava technickej dokumentácie
  • práca v agilnom prostredí a využívanie Scrum metodiky
  • využívanie toolov: Jira, MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • pochopenie procesu vývoja softvérového produktu
  • IT background
  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • schopnosti kooperovať s rozličnými tímami
  • prehľad v projektovom riadení
  • znalosť Jira/ Confluence/ MS Office
Benefity

Benefity:

  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančné bonusy
  • jazykové kurzy
  • multisport karta
  • kurzy nemčiny