Business Account Špecialista s Nemeckým ALEBO Francúzskym jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Ref. Č.
1-6-39254-2

Ovládaš nemecký ALEBO francúzsky jazyk a hľadáš si prácu, kde by o komunikáciu nebola núdza? Máš dobré presviedčacie schopnosti a rád by si pracoval v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?

Ak si odpovedal na všetko kladne, možno hľadáme práve TEBA!

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Denná komunikácia s nemecky/francúzsky hovoriacimi klientmi ohľadne novej platformy spoločnosti
  • Cold-calling klientom
  • Prezentácia platformy, poskytovanie všetkých informácií a možností pre klienta, vytváranie si dobrého vzťahu
  • Podpora spokojnosti klientov
  • Dosahovanie týždenných, mesačných a kvartálnych cieľov
  • Komunikácia s inými oddeleniami, prevažne so Sales tímom
Požiadavky

Na túto pozíciu ťa vieme zvážiť ak,

  • ovládaš Nemecký/Francúzsky jazyk na úrovni C1 (ústna aj písomná reč) – denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi
  • ovládaš Anglický jazyk na úrovni B2
  • motivácia pre prácu v oblasti SALES
  • predchádzajúca skúsenosť v SALES výhoda, nie však podmienka
  • ochota učiť sa novým veciam
  • dynamika, proaktivita, flexibilita

Spoločnosť rada predstaví kandidátovi svoje benefity počas pracovného pohovoru.