Biznis Analytik- SENIOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 500 €
Ref. Č.
1-15-36879

Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia s klientom
  • spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
  • spolupráca s developerským tímom a testermi
  • tvorba a úprava technickej dokumentácie
  • práca v agilnom prostredí (Jira)
  • podpora scrum master a projektového manažéra
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • predchádzajúce skúsenosti na pozícii IT Biznis Analytik
  • pochopenie procesu vývoja softvérového produktu
  • IT background (Java, R)
  • plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • schopnosti kooperovať s rozličnými tímami
Benefity

Benefity:

  • príspevok do 3. piliera
  • flexibilný čas (6-22)
  • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
  • príspevok na eco spotrebiče 3600€
  • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
  • extra 5 dní dovolenky
  • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
  • multikultúrne prostredie
  • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)