BIM koordinátor – aj pre absolventov

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
1-5-36598

Stavebná spoločnosť hľadá do svojich radov BIM koordinátora, staň sa jej súčasťou!

Náplň práce obsahuje:

  • Podieľanie sa na rozvoji digitalizácie a technológií BIM (Building Information Modeling) a koordinácii projektu
  • Súčinnosť pri príprave kalkulácie a po kalkulácie
  • Správa, koordinácia a následná kontrola výkresovej dokumentácie
  • Súčinnosť pri príprave plánu zariadenia staveniska a harmonogramu výstavby
  • Dodržiavanie interných smerníc
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať :

  • Vysokoškolské vzdelanie stavebného smeru
  • Prax v procesov prípravy a realizácie stavieb
  • Mať vedomosti v technických normách a predpisoch
  • Znalosť softwaru Autodesk Revit je PODMIENKOU
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je PODMIENKOU
  • Výhodou je znalosť PAS 1192, Autodesk Navisworks Manage a BIM
  • Komunikatívna a reprezentatívna osobnosť
  • Flexibita