Balenie a kontrola kvality v Bratislave! Jednoduchá práca na zmeny pre Teba!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 200 €
Ref. Č.
4-18-40980-3

Do farmaceutického priemyslu hľadáme niekoho, kto nám naše výroby zabalí a skontroluje ich kvalitu!

Bolo by dobré, ak by si mal/a aspoň nejakú skúsenosť vo výrobe, prípadne s prácou na zmeny.

Práca je vhodná HLAVNE pre ženy.

Ponúkame:

  • základná mzda 6,30€/hod
  • dochádzkový bonus denný 6€/zmena
  • príplatky podľa zákonníka práce
  • gastro karta 5,50€ za deň

Pracovná náplň:

  • výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu
  • kontrola chýb skleného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny)
  • rozmerová kontrola výrobkov
  • pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami
  • práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 958 032.

Požiadavky
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • dobrý zrak
  • cit pre jemnosť, šikovnosť
Benefity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • pracuje sa 33,75 hod týždenne
  • ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore v spoločnosti