APLIKAČNÝ INŽINIER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 2 500 €
Ref. Č.
1-26-33708

Patria medzi tvoje hobby programovacie jazyky ale nie si vyštudovaný programátor? Rád využívaš logické myslenie a miluješ ten pocit, keď nájdeš riešenie chyby? Ak ťa ešte k tomu láka práca v medzinárodnom prostredí a možnosť cestovať, máme pozíciu práve pre teba!

Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu APLIKAČNÉHO INŽINIERA. Skúsenosť s prácou v energetike nie je nutnosťou, tvoji noví kolegovia ťa do všetkého zaučia.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • riadenie procesu simulácie – spustenie testu, analyzovanie výsledkov
  • hľadanie a riešenie spozorovaných chýb
  • hodnotenie a prezentácia výsledkov testov
  • zodpovednosť za dodržiavanie podmienok systému I&C
  • plánovanie testov, stanovenie špecifikácií testov
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • analytické myslenie
  • schopnosť prezentovať výsledky
  • samostatnosť
  • VŠ vzdelanie – PODMIENKA
  • anglický jazyk B1 – nutná je najmä technická znalosť angličtiny
  • vzdelanie v oblasti automatizácia, elektrotechnika, mechatronika, fyzika, informatika je výhodou
  • znalosť programovacích jazykov Python, C++ je výhoda
  • čítanie technickej dokumentácie - výhoda
  • ochota cestovať
  • skúsenosť s riadením simulácií
  • tímovosť, komunikatívnosť, inovatívnosť
Benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • medzinárodná spoločnosť
  • kariérny rast
  • možnosť pracovať v zahraničí
  • plne hradené stravné lístky