IT Administrátor bankových aplikácií

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 200 €
Ref. Č.
1-10-34253

Do banky s dlhoročným zázemím na Slovensku hľadáme Aplikačného administrátora, ktorý bude spravovať existujúce webové aplikácie a servre spoločnosti a zároveň nasadzovať nové riešenia do prevádzky.

Náplň práce:

  • podpora interných aplikácii (1st+2nd+3rd level)
  • implementácia/integrácia nových SW riešení
  • konfigurácia aplikácii a správa aktualizácii
  • komunikácia s viacerými IT tímami: programátori, systémoví administrátori
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá znalosť Windows administrácie
  • znalosť MS .NET frameworku v rámci administrácie
  • skúsenosť na obdobnej pozície aplikačného admina
  • skúsenosť s analýzou logov
  • technická úroveň anglického jazyka - B1
Benefity
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na DDS
  • Finančné bonusy
  • Výrazné zľavy na produkty spoločnosti
  • Podpora work-life balance
  • Podpora vzdelávania
  • Stabilita, podpora individuálnych cieľov, rodinné prostredie