ANIMÁTOR PRE KIDS CLUB

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
4 €
Ref. Č.
3-19-36382

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti priamo v Košiciach, ktorá otvára už tretí ročník firemnej škôlky priamo v interných priestoroch.

Ak máš rád/a prácu s deťmi a hľadáš prácu na obdobie 19.7. - 13.8., tak práve táto ponuka je to, čo hľadáš.

Tvojou náplňou práce bude:

  • celodenná edukatívna činnosť a opatrovanie detí
  • organizácia tvorby voľného času
  • organizácia výletov
  • kreatívne aktivity

Pracovná doba: 8:00-16:30

Požiadavky
  • pedagogické vzdelanie/vychovávateľ výhodou
  • prax s prácou s deťmi, najlepšie v táboroch, škôlkach, opatrovanie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • zvládanie detí rôzneho veku
Benefity
  • malý počet detí v triede
  • stravné lístky
  • práca v moderných a klimatizovaných priestoroch