Angular Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-35602

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme špecialistu z oblasti web developmentu.

Náplň práce:

  • vývoj nových riešení
  • údržba existujúcich platforiem
  • implementácia a customizácia riešení
  • návrh zlepšení so zameraním na UI
  • kooperácia na API integráciách
  • zastrešenie komunikácie s internými klientmi
Požiadavky

Očakávania od kandidáta:

  • profesionálne skúsenosti s vývojom v JavaScript (ideálne Angular)
  • chápanie princípov softvérového dizajnu
  • prehľad v serverovej časti JavaScriptu
  • profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2
Benefity

Benefity:

  • možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti
  • preplácané certifikácie, konferencie a tréningy
  • motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
  • flexibilný pracovný čas
  • home office (50%)
  • sick days (4x /rok)