Analytik pre oblasť PREKLADU

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 500 €
Ref. Č.
1-23-34558

Máš blízko k lingvistike a jazykom? Zároveň sa rád „vŕtaš“ v dátach a si technicky orientovaný? Ak hľadáš prácu, kde by si skĺbil všetky danosti do jedného, tak potom je táto príležitosť práve pre TEBA!

Staň sa súčasťou nového oddelenia v rámci medzinárodnej spoločnosti a staň sa PROJECT MANAGER/ Business Analyst v oblasti prekladateľstva.

Čo bude tvojou náplň práce?

  • riadenie projektov a spolupráca s jednotlivými prekladateľmi
  • sledovanie harmonogramu, rozpočtu, kvality prekladateľských projektov
  • sledovanie činnosti tímov
  • sledovanie rizík projektu a zavedenie nápravy na ich znižovanie
  • analýza dát a ich vyhodnocovanie
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • bakalárske alebo magisterské vzdelanie
  • skúsenosti s podieľaním sa na analýzach dát v oblasti prekladu a lingvistiky NUTNÁ
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • skúsenosť s prácou v Exceli alebo SQL
  • analyticke myslenie
  • zmysel pre detail

Spoločnosť ponúka viaceré ponuky benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na osobnom stretnutí.