Advertising – Partner Manager s Nemeckým jazykom

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 250 €
Ref. Č.
1-19-36732

Viete si ľudí získať na svoju stranu a chcete byť súčasťou neustále sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti? Tak máme pracovnú pozíciu práve pre Vás! Ak ovládate aktívne Anglický a Nemecký jazyk, neváhajte nám poslať Vaše CV!

Vašou náplňou práce bude:

  • Vyhľadávanie potencionálnych partnerov pre spoločnosť a budovanie vzťahu s nimi
  • Starostlivosť o portfólio partnerov spoločnosti
  • Riadenie a vzdelávanie partnerov pomocou vytvárania Štandardného operačného postupu (SOP) s cieľom ich rastu
  • Dohliadať na výkon KPI partnerov
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • I. alebo II. stupeň Vysokoškolského vzdelania
  • Znalosti z prostredia orientovaného na údaje a výsledky
  • Skúsenosť s externou komunikáciou so zákazníkom
  • Aktívna znalosť Anglického a Nemeckého jazyka je PODMIENKOU
  • Minimálne 2-ročná skúsenosť z prostredia Account Managementu, Rozvoju podnikania alebo Obchodu
  • Time Management
  • MS Office