Account Manager v oblasti BANKOVNÍCTVA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
4-3-34668

Máš skúsenosti z bankového prostredia a poznáš produkty banky? Baví ťa organizovanie procesov a starostlivosť o pridelených klientov? Hľadáme nového kolegu do stabilného kolektívu, ktorý bude samostatný a bude pravou rukou pre svojich klientov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Kontaktná osoba pre existujúcich klientov
  • Pomoc pri riešení rôznych problémov, ktoré potrebuje klient vyriešiť
  • Spolupráca a prepojenie s inými oddeleniami (Know Your Coustomer)
  • Spracovanie a aktualizácia klientskej databázy
Požiadavky

Akého kandidáta hľadáme?

  • So skúsenosťami v bankovom sektore
  • Komunikatívneho a s proaktívnym prístupom
  • So znalosťou anglického jazyka na úrovni B2 (komunikácia so zahraničnými klientmi)
  • Tímového hráča
Benefity

Benefity ti predstaví spoločnosť pri pohovore.